המלצות

 ממליץ על קייטרינג גליאנו, כי אירוע עושים עם המקצוענים ביותר.

אנחנו זכינו ביחס אישי ואדיב עוד מהטעימה הראשונה, קיבלנו עזרה, המלצה ותמיכה בבחירת התפריט ובעיקר בפרטים הקטנים כמו בגדולים. 

 הצוות המקצועי של גליאנו לא השאירו שום פרט ליד המקרה, הכול היה מתוכנן בקפידה. אפילו עשרה ימים לאחר האירוע המשכנו לקבל פידבקים מהאורחים שמשבחים שהאוכל היה הטוב ביותר שטעמו באירוע אי פעם ושהעיצוב וההגשה היו ברמה של מסעדות השף הטובות בארץ. אז כל מה שנותר לנו הוא להמליץ על חוויה קולינרית פשוט מושלמת. 

 תודה רבה קייטרינג גליאנו! עשיתם לנו את האירוע הכי מדהים שאפשר לבקש. תודה לשכל מי שליווה אותנו בכל התהליך ודאג שהכול ילך חלק וכמו שצריך. הגענו עם המון דרישות ובקשות אז תודה על כל הסבלנות, המקצועיות ועל הגמישות הרבה שהפגנתם כלפינו. 

 תודה רבה לכם על היחס האישי והחם ועל האוכל הטעים והנפלא! הפכתם את האירוע הקטן והאינטימי שלנו לחוויה מדהימה ובלתי נשכחת והשארתם לאורחים שלנו נושא שיחה לעוד הרבה הרבה זמן. 

 הכרנו את קייטרינג גליאנו באירוע של המשפחה לפני כמה שנים ומאותו רגע ידענו שהם יהיו בחתונה שלנו. רצינו שבחתונה שלנו יהיו מנות יצירתיות, מיוחדות, חדשניות ומלאות מחשבה ואהבה, כך שלא הייתה התלבטות בכלל באיזה קייטרינג אנחנו בוחרים.

עד לחתונה ליווה אותנו הצוות המדהים של הקייטרינג שחיבק ועטף לאורך כל הדרך במקצועיות ביושר ובנעימים וכך הייתה גם החתונה שלנו, קסומה ומיוחדת עם אוכל מדהים, מוקפד ובעיצוב מרהיב כאילו כל מנה יוצאת ממסעדת גורמה. המחמאות שאנחנו מקבלים מאנשים כבר שבועיים אחרי החתונה מעידות על כך שהיה פשוט מושלם! ממליצים בחום לאנשים שרוצים אירוע קסום בחבילה שכולה רק טוב. 

 כולם דיברו על האוכל באירוע, החל מהמנות הראשונות ועד הקינוחים. האירוע עצמו היה מלא באוכל מדהים, היו כאלו שאמרו שזה היה ברמת אוכל של מסעדה ולא אוכל של אירועים בכלל…

לכל אורך הדרך הרגשנו שאנחנו בידיים טובות. ליוויתם אותנו מתחילת התהליך והחלטנו שאנחנו בוחרים בכם מהרגע שטעמנו את האוכל שלכם. אנחנו שמחים על הבחירה, אין ספק שלאוכל היה חלק משמעותי מאוד בהצלחת האירוע שלנו. תודה רבה לכם. 

הצטרפו ללקוחות המרוצים שלנו

והזמינו אירוע בגליאנו


שנדבר? או שנחזור אליך?