דוכני מזון

אחד הדברים שמצליחים לייצר תנועה בתוך האירוע ואווירה מיוחדת הוא דוכני מזון. דוכני מזון הלכו והתפתחו בשנים האחרונות ואצלנו בגליאנו ניתן לקבל מגוון רחב של דוכני אוכל.

דוכן אוכל יכול לכלול עגלת גלידה איטלקית או אמריקאית, יוגורטיה רעננה, דוכני מיצים טבעיים מהמיטב של התוצרת המקומית המשובחת, דוכני מיני פנקייקים וכמובן בר קפה איכותי משובח שזורה ארומה משכרת על האירוע כולו.

התפריט המושלם

התפריט המושלם של דוכני מזון לכל אירוע נעשית על פי כמה וכמצה גורמים. אנו בגליאנו מאמינים שכל אירוע שונה מאחר במהותו, ייעודו וכמובן בקהל היעד.

משום כך אנו מקדישים תשומת לב רבה לכל לקוח ולקוח בהיבט של בחירת התפריט במטרה לתאים דוכני מזון וליצור עבורו את האירוע המושלם.

אורחינו נהנים מתפריט שמקורו במטבח האיטלקי עם נגיעות ממטבחים אחרים, מה שיוצר מנות פיוז'ן מקוריות, נועזותך וכמובן טעימות. אנו מקפידים על הגשת המנות, עיצוב המנות וכמובן על מתן שירות ללא דופי.

מגוון של דוכני מזון

מלבד דוכני מזון אנו מציעים תפריט מיוחד ומגוון שכולל מנות אסדו בשריות עם הנתחים המובחרים והטובים ביותר כמו למשל צלעות עסיסיות, אנטריקוט ערב לחך, נתחי עסיסיים ועוד.

אנו מקפידים על איכות חומר הגלם ובוחרים עבורכם את בנתחים הטובים ביותר, ובמקביל מגישים את הבשר ברמת העשייה המדויקת והנכונה ביותר.

ניתן להוסיף דוכן בשרי על פי בקשת הלקוח. את המנות הבשריות מלוות תוספות טעימות שמדגישות את הטעמים החזקים של הבשר וכמובן בר סלטים איכותי שמשתלב על המנה הבשרית.

שנדבר? או שנחזור אליך?