בר שייקים ומיצים

מאז ומעולם פירות היוו מרכז עולם הקינוחים, בין אם בעוגות ומאפים, כתוספת לגלידה או פשוט מאוד פירות בפני עצמם, כולם אוהבים את פירות העונה כשהם טריים.

בר שייקים ומיצים טבעיים מציע את אותם הפירות רק עם טוויסט: מערבבים יחד כמה פירות בבלנדר, יחד עם חלב, מיץ או מים ומקבלים משקה טבעי ומרענן! בר השייקים הוא קינוח בריא וטבעי, תחליף מעולה וקליל.

קצת מדוכן המיצים שלנו

הצג עוד תמונות

אהבתם את דוכן השייקים?

השאירו פרטים!


מגוון מיצים מדוכן המיצים שלנו

חומרי הגלם

אצלנו בגליאנו ההקפדה על איכות חומרי הגלם תופסת חלק בלתי נפרד מהשירות. אנו מקפידים על בחירת הבשרים האיכותיים והטריים ביותר לבר הבשר שלנו, בוחרים אלת הגבינות האקזוטיות והמיוחדות ביותר לבר הגבינות שלנו, משתמשים בירקות ובעשבי התיבול הרעננים והאיכותיים ביותר שמציעה התוצרת הישראלית וכמובן בוחרים לכל דוכן מיצים טבעיים את הפירות הטריים והאיכותיים ביותר.

התוצאה היא דוכני מיצי צבעוניים ואקזוטיים שבהם כל אורח יכול לרקוח לעצמו מיצים טבעיים כיד הדמיון הטובה עליו.

מגוון מיצים מדוכן המיצים שלנו

מה מיוחד בדוכן המיצים שלנו?

מבחר לבחירות המוכרות של מיץ תפוזים טבעי או מיץ גזר לאורחינו מוצעות מגוון של אפשרויות עם מיטב פירות העונה של התוצרת המשובחת כאן בישראל. מיץ רימונים טבעי הוא מיץ איכותי במיוחד, מרוכז להפליא שטעמיו חזקים וטעימים.

הוא חביב על הכל, מקטן ועד גדול ונחשב בריא מאד. המיץ נסחט במקום לעיניי האורחים, מה שהופך את החוויה למהנה עוד יותר וגם מאפשר לפרי לשמור על הערכים התזונתיים הרבים שבו. סוג אחר שלח מיץ פופולרי במיוחד הוא מיץ תפוחים טבעי.

שאלות נפוצות

מה מיוחד במיצים ובשייקים שלכם?

בגליאנו מקפידים על טבעיות וטריות בכל דבר שאנו עושים, כלה במיצים ובשייקים. ארץ ישראל מניבה תוצרת מדהימה ומגוונת שמאפשרת לנו להכין לא רק אוכל מעולה אלא גם מיצים טבעיים מדהימים, הפירות כל כך טובים שאין צורך בממתיקים.

המיצים והשייקים מורכבים ממיטב פירות העונה ולכם אפשרות הבחירה – מיץ טבעי, ערבוב מיצים, שייק על בסיב חלב, מיץ או מים ובשילוב אילו פירות שתרצו. הדוכן צבעוני ואקזוטי, הוא מכניס שמחה ואור לאירוע ומהווה קינוח בריא בכל עונה בשנה.

האם השייקים מוכנים מראש?

כל השייקים מוכנים בו במקום לפי בחירתכם, כלומר כל אורח יכול להרכיב לעצמו את השייק המושלם.

עם מגוון פירות העונה תוכלו להרכיב כל שייק שתרצו ולקבל אותו היישר מידי צוות המיצים שלנו.

האם יש אפשרות לתחליפי חלב בשייקים?

לקהל הטבעוני ולבעלי רגישות לחלב ישנה אפשרות לשייקים על בסיס מיץ טבעי או על בסיס תחליפי חלב, כמו סויה, שקדים או קוקוס.

האם ישנה עונה עדיפה לעמדת השייקים?

הקיץ מעניק לנו מגוון פירות עסיסיים בעלי טעמים אקזוטיים ונחשב לעונה המועדפת לעמדת המיצים, גם בזכות העובדה שחם וכולנו רוצים משקה קר ומרענן.

בר המיצים והשייקים מתאים להצבה באירוע חוץ כשיש אפשרות למזג אוויר חם.

שנדבר? או שנחזור אליך?